Březen v ZŠS II.

V březnu jsme si ve třídě ZŠS II. společně užívali hezkého počasí a slunečních paprsků. Na vycházkách jsme poznávali první jarní kytičky a pozorovali, jak se příroda probouzí. Také jsme přivítali ve třídě nového spolužáka Matěje, se kterým jsme se připravovali na Velikonoce. Zaseli jsme společně jarní osení, do kterého jsme si vyrobili zápich. Vyzdobili jsme si také třídu a před prázdninami jsme si užili dílničky, při kterých jsme si vyrobili plno krásných jarních a velikonočních dekorací.

Mgr. Jana Grancová

tn_obrazek_19239.jpg